ANKARA PROFİL | HAKKIMIZDA


 •  

        1987 yılında Ankara Siteler adresinde 200 m2 kapalı alanda küçük bir işletme olarak faaliyete  başlamış olan Ankara Profil o günkü şartlarda esas amacı kendi ortaklarına uygun fiyata malzeme tedarik etmek ve hızlı sevkiyat yapabilmek için kurulmuştur. Zaman içerisinde kendini yenileyerek ve geliştirerek kurumsal kimliğe kavuşmuştur.

  Demir çelik sektöründe tüketici ve üretici firmalar arasında sağlam, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ile yer edinmeyi başarmıştır.  Ankara Profil yenilikçi olması , araştırmacılığı , sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmeyi bu amaç doğrultusunda müşterilerine daha kaliteli ve daha ekonomik ürünleri hızlı bir şekilde sunmayı ilke edinmiştir.  Geniş ürün yelpazesi Sac Kesim BükümKumlama ve Boyama hizmetleri ile müşteri  memnuniyeti birincil öncelik olan anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

  Doğru, dürüst , istikrarlı ve güvenilir olmak asıl hedeflerinden birisidir. Bu amaçla profesyonel kadrosu ve teknik desteğiyle daima müşterilerine anında ve hızlı çözüm üretmek için her türlü donanıma sahiptir.

                  Ankara Profil bugün 8000 m2 kapalı alanda modern ve güler yüzlü anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde öncü ve güvenilir olmakla beraber her gün değişen piyasa şartlarını yakından takip ederek müşterilerine daima ucuz ve kaliteli ürünler sunmaya iyi hizmet vermeye gayret etmektedir.

  “ Önemli olan çok değil sürekli kazanmak ve paylaşmayı becerebilmektir.”

   

   

  Ticaret Sicil No:  143131    Sermaye : 10,000,000 TL    Yön.Krl.Bşk : Süleyman EKİNCİ   Ortaklar : Yılmaz Taban - Taner IRMAK


Foto Galeri